Menu
The best way to pack your product
BestPack

The best way to pack your product

Jsme společnost, která se zabývá průmyslovou a reklamní výrobou, resp. průmyslovým balením a plněním zboží (hmot) do sáčků nebo lahviček.

Neustále procházíme kontinuální inovací a novými nápady v oboru balení a plnění zboží se snažíme vyhovět né jen standardům v oboru balení výrobků, ale i vysokým nárokům velkých koncernů a evropských směrnic.

Příznivá cenová hladina

Ceny výrobků jsou konkurenceschopné, a to vždy při garanci maximální kvality a nabídce přidané hodnoty v podobě doplňkových služeb. Poměr cena-kvalita vyznívá ve prospěch BESTPACK ve většině výběrových řízení.

Finanční stabilita společnosti

Dokážeme obchodním partnerům garantovat naprosto spolehlivou platební morálku. I v době, kdy většina výrobních firem bojuje s hospodářskou krizí, nemáme žádné závazky po splatnosti.

Kvalita

Vysoká kvalita a jakost výrobků i doplňkových služeb je zákazníky dlouhodobě hodnocena jako silná stránka firmy. K vybraným produktům jsou k dispozici certifikáty mezinárodních výrobců obalových strojů. Samostatnou kapitolou kvality produktů je pak splňování podmínek tak náročných segmentů jako je potravinářský průmysl či výroba hygienických potřeb.

Komplexnost služeb

Kvalitu obchodního partnera dnes již neurčuje jen jakost samotného výrobku. Zákazníci požadují také kvalitu servisu. BESTPACK nabízí svým zákazníkům přidanou hodnotu v oblasti komplexních logistických služeb (variabilita přepravních řešení, konsignační sklady, balení na míru), špičkových možnostech potisku (profesionální potisk na flexografických strojích, předtisková příprava, blízké grafické studio) a v oblasti technologického zázemí.

Technologie a vlastní vývoj

Personální zázemí společnosti tvoří mimo jiné tým zkušených konstruktérů a technologů. Dokážeme tak zajistit svým zákazníkům služby v podobě technického a aplikačního poradenství přímo ve výrobním závodě. Tým vývojových pracovníků pak pomáhá společnosti pružně reagovat na nové trendy v oblasti obalového průmyslu.

Moderní zázemí

Využíváním technologie, splňováním podmínek HACCP a moderním zařízením BESTPACKu poskytujeme svým zákazníkům nespornou konkurenční výhodu.

Inovace a investice

Prioritou firmy je neustálý rozvoj a zdokonalování se. Každým rokem jsou nemalé prostředky investovány do modernějšího a výkonnějšího strojního vybavení. Velká pozornost je také věnována novým možnostem úprav výrobků a potisku.

Široké produktové portfolio

Výrobní sortiment představuje mnoho fólií a finálních produktů z fólií. Na přání zákazníků je výrobní sortiment průběžně rozšiřován o nové rozměry, produkty se specifickými vlastnostmi, produkty s různou aditivací a probarvením, povrchovými úpravami i variantami potisku.

Technologie balení - fólie

Permanentně antistatická fólie Běžné plastové fólie často generují elektrostatický výboj (ESD). Ten omezuje využitelnost těchto fólií jako obalového materiálu pro mnohé aplikace.  více »

Kvalita v našich rukách

Kvalita rozhoduje o úspěchu. Kvalitní stroje jsou zárukou vaši dlouhodobé prosperity. Precizní výroba dílů, pečlivá montáž a důsledná kontrola kvality jsou přítomny při vzniku kteréhokoliv z našich výrobků.  více »

Jaké komodity balíme?

Káva, luštěniny a obilniny, Cukr a sůl, Těstoviny, Kusové koření, Mleté koření, Práškové nápoje, Potraviny v prášku, Granulované instantní nápoje, Suché plody a sušené ovoce, Cukrovinky, Cereálie a extrudáty, Tekutiny a pasty...více »

Balení do sáčků

Jak uchovat potraviny čerstvé, když je nespotřebujete najednou?
Kromě odolnějších materiálů se stále více prosazují nové technologie především v oblasti systémů opětovného uzavírání obalů. Na našich balicích strojích vyrábíme různé typy sáčků, které lze rozšířit o sekundární systémy uzavírání. Systémy opětovného uzavírání sáčků.  více »

Dávkovače...

Dávkovače jsou sice doplňkovým, ale nezbytným zařízením k balicím strojům.
Spolehlivě naplní zbožím sáčky, které balicí stroj zavaří nebo uzavře v horní části.  více »

Zapečeťte si svou pochoutku!

Uzavírání pomocí speciální etikety se aplikuje na stojací sáčky s plochým dnem typu C, F a tzv. špalíčkových sáčků typu E a F/E. V některých případech může mít etiketa i funkci pečeti. Na vertikálních balicích strojích je pomocí aplikátoru etiket možné umístit etiketu do libovolného místa sáčků. Provedení etikety je podle jejího umístění na sáček buď jednovrstvé, nebo dvouvrstvé s různou intenzitou přilnutí.  více »