Menu
The best way to pack your product
BestPack

The best way to pack your product

Investujeme do technologického vybavení!

Protože stále držíme krok s konkurencí, neustále investujeme do vybavení potřebného k dosažení co nejlepších možných výsledků pro zvýšení efektivity a produktivity práce .

Balící stroje a výrobní linky

  • horizontální balící linka SL140
  • vertikální balící linka V250

Kkategorie zboží

  • sypké (granulované, práškové, krystalické, těžkosypné)
  • tekuté (na bázi vody, oleje a lepidla)
  • kusové (potravinářské výrobky, drobné pečivo nebo sušenky)

Plnění – dávkovací zařízení

  • Sypkých hmot
  • tekutých hmot
  • kusového zboží

Sáčky – Velikosti balení

  • ploché – horizontální 50×50mm –160×200mm
  • hadicové – vertikální 30×30mm –100×280mm

Potisk folií

Jednobarevný potisk v barvě černé, modré, červené a zelené. Velikost plochy potisku 50×70mm je možný přímo na balící lince, ostatní plnobarevné potisky zajišťují dodavatelské tiskárny, které používají technologii digitálního tisku, hlubotisku nebo flexotisku.

Technologie balení - fólie

Permanentně antistatická fólie Běžné plastové fólie často generují elektrostatický výboj (ESD). Ten omezuje využitelnost těchto fólií jako obalového materiálu pro mnohé aplikace.  více »

Kvalita v našich rukách

Kvalita rozhoduje o úspěchu. Kvalitní stroje jsou zárukou vaši dlouhodobé prosperity. Precizní výroba dílů, pečlivá montáž a důsledná kontrola kvality jsou přítomny při vzniku kteréhokoliv z našich výrobků.  více »

Jaké komodity balíme?

Káva, luštěniny a obilniny, Cukr a sůl, Těstoviny, Kusové koření, Mleté koření, Práškové nápoje, Potraviny v prášku, Granulované instantní nápoje, Suché plody a sušené ovoce, Cukrovinky, Cereálie a extrudáty, Tekutiny a pasty...více »

Balení do sáčků

Jak uchovat potraviny čerstvé, když je nespotřebujete najednou?
Kromě odolnějších materiálů se stále více prosazují nové technologie především v oblasti systémů opětovného uzavírání obalů. Na našich balicích strojích vyrábíme různé typy sáčků, které lze rozšířit o sekundární systémy uzavírání. Systémy opětovného uzavírání sáčků.  více »

Dávkovače...

Dávkovače jsou sice doplňkovým, ale nezbytným zařízením k balicím strojům.
Spolehlivě naplní zbožím sáčky, které balicí stroj zavaří nebo uzavře v horní části.  více »

Zapečeťte si svou pochoutku!

Uzavírání pomocí speciální etikety se aplikuje na stojací sáčky s plochým dnem typu C, F a tzv. špalíčkových sáčků typu E a F/E. V některých případech může mít etiketa i funkci pečeti. Na vertikálních balicích strojích je pomocí aplikátoru etiket možné umístit etiketu do libovolného místa sáčků. Provedení etikety je podle jejího umístění na sáček buď jednovrstvé, nebo dvouvrstvé s různou intenzitou přilnutí.  více »