Menu
The best way to pack your product
BestPack

The best way to pack your product

Co všechno vám můžeme zabalit?

 

Káva, luštěniny a obilniny, Cukr a sůl, Těstoviny, Kusové koření, Mleté koření, Práškové nápoje, Potraviny v prášku, Granulované instantní nápoje, Suché plody a sušené ovoce, Cukrovinky, Cereálie a extrudáty, Tekutiny a pasty, Petfood a krmiva pro zvířata, Prací prášky, detergenty, Práškové produkty, Drobné kusové zboží, Tekutiny, kapaliny, gely, omáčky, Granuláty, Peletky


#Zrnková káva #hrách #čočka #rýže #nemleté obilniny #cukr krystal #hroznový cukr #ovocný cukr #kuchyňská sůl #mořská sůl #Krátké těstoviny různých tvarů a druhů # #pepř #paprika #curry #chilli #bobkový list #skořice #pepř celý #nové koření #hřebíček #horčice #tatarky #kečupy #energy gely #Mletá káva #kakao #cappuccino #čokoláda #sušené mléko #smetana a syrovátka #mouka #bramborová kaše #knedlíky #pudink #zmrzlina #prášky na pečení #Čaj #vitamínové #energetické nápoje #iontové nápoje #ochranné nápoje #ořechy #arašídy #mandle #strouhaný kokos #švestky #meruňky #rozinky #brusinky #rýže #luštěniny #zrní #bonbóny #balené bonbóny #želé bonbóny #dražé #lízátka #ovesné vločky #kukuřičné lupínky #popcorn #musli #petfood #ptačí zob #krmivo pro akvarijní rybičky #krmné směsi #Stavební chemie #spárové hmoty #dentální prášek #dezinfekční chemie #hnojiva #bižuterie #skleněné korálky #šroubky #puzzle #saponáty #oleje #olejové emulze #suspenze #průmyslové kapaliny #chemická hnojiva #plastové granuláty

Technologie balení - fólie

Permanentně antistatická fólie Běžné plastové fólie často generují elektrostatický výboj (ESD). Ten omezuje využitelnost těchto fólií jako obalového materiálu pro mnohé aplikace.  více »

Kvalita v našich rukách

Kvalita rozhoduje o úspěchu. Kvalitní stroje jsou zárukou vaši dlouhodobé prosperity. Precizní výroba dílů, pečlivá montáž a důsledná kontrola kvality jsou přítomny při vzniku kteréhokoliv z našich výrobků.  více »

Jaké komodity balíme?

Káva, luštěniny a obilniny, Cukr a sůl, Těstoviny, Kusové koření, Mleté koření, Práškové nápoje, Potraviny v prášku, Granulované instantní nápoje, Suché plody a sušené ovoce, Cukrovinky, Cereálie a extrudáty, Tekutiny a pasty...více »

Balení do sáčků

Jak uchovat potraviny čerstvé, když je nespotřebujete najednou?
Kromě odolnějších materiálů se stále více prosazují nové technologie především v oblasti systémů opětovného uzavírání obalů. Na našich balicích strojích vyrábíme různé typy sáčků, které lze rozšířit o sekundární systémy uzavírání. Systémy opětovného uzavírání sáčků.  více »

Dávkovače...

Dávkovače jsou sice doplňkovým, ale nezbytným zařízením k balicím strojům.
Spolehlivě naplní zbožím sáčky, které balicí stroj zavaří nebo uzavře v horní části.  více »

Zapečeťte si svou pochoutku!

Uzavírání pomocí speciální etikety se aplikuje na stojací sáčky s plochým dnem typu C, F a tzv. špalíčkových sáčků typu E a F/E. V některých případech může mít etiketa i funkci pečeti. Na vertikálních balicích strojích je pomocí aplikátoru etiket možné umístit etiketu do libovolného místa sáčků. Provedení etikety je podle jejího umístění na sáček buď jednovrstvé, nebo dvouvrstvé s různou intenzitou přilnutí.  více »