Menu
The best way to pack your product
BestPack

The best way to pack your product

Sáčky už zdaleka nejsou pouze o tvaru.

Kromě odolnějších materiálů se stále více prosazují nové technologie především v oblasti systémů opětovného uzavírání obalů. Na našich balicích strojích vyrábíme různé typy sáčků, které lze rozšířit o sekundární systémy uzavírání. Systémy opětovného uzavírání sáčků

Jak uchovat potraviny čerstvé, když je nespotřebujete najednou? Jejich trvanlivost můžete prodloužit pomocí znovuuzavíratelných sáčků. Systémy opětovného uzavírání sáčků jsou tvořeny různými doplňkovými komponenty, které jsou na sáčku aplikovány a které umožňují po narušení nebo odstranění klasického sváru sáček opakovaně uzavírat.

Zapněte si chuť i vůni vašich potravin na zip!

Zipový uzávěr je vhodný jak při balení drobných kusových, tak i sypkých a prašných produktů:

 • káva, koření
 • suché plody
 • snacky
 • instantní nápoje
 • mražené výrobky
 • pet food – krmivo pro domácí zvířata
 • prací prášky aj.

Slepte příjemné s užitečným pomocí znovuuzavíratelné klopy! Oboustranně lepicí pásky umožní rychlý a snadný přístup k baleným komoditám, které si tak uchovávají původní vlastnosti. Sáčky s uzavíratelnou klopou jsou zvláště vhodné pro neprašné produkty, jako jsou strouhaný sýr, suché plody, pet food, zrnková káva atd. Tvar sáčku s uzavíratelnou klopou je patentován pod označením "Easy Pack" a vyrábí se pouze za použití speciální fólie.

Zapečeťte si svou pochoutku!

Uzavírání pomocí speciální etikety se aplikuje na stojací sáčky s plochým dnem typu C, F a tzv. špalíčkových sáčků typu E a F/E. V některých případech může mít etiketa i funkci pečeti. Na vertikálních balicích strojích je pomocí aplikátoru etiket možné umístit etiketu do libovolného místa sáčků. Provedení etikety je podle jejího umístění na sáček buď jednovrstvé, nebo dvouvrstvé s různou intenzitou přilnutí.

Vhodné pro:

 • luštěniny
 • rýži
 • těstoviny
 • suché plody
 • pet food – krmivo pro domácí zvířata
 • zrnkovou kávu apod.

Na uzavírání to má paměť!

Paměťová páska neboli "memory strip" je hliníková páska přivařená na vnitřní stranu fólie v horní části sáčku rovnoběžně s příčným svárem. Chrání obsah sáčku před vysypáním a uchovává potraviny čerstvé. Sáček se otvírá jednoduchým způsobem - odstřižením horního sváru. Pak se v místě přivařené paměťové pásky sáček přehne a páska si to "zapamatuje", tj. podrží obalový materiál v přehnutém stavu.

Memory strip lze aplikovat na polštářkové sáčky i na sáčky se složeným dnem. Aplikátor paměťové pásky se zpravidla umisťuje na vertikální balicí hadicové stroje.

Technologie balení - fólie

Permanentně antistatická fólie Běžné plastové fólie často generují elektrostatický výboj (ESD). Ten omezuje využitelnost těchto fólií jako obalového materiálu pro mnohé aplikace.  více »

Kvalita v našich rukách

Kvalita rozhoduje o úspěchu. Kvalitní stroje jsou zárukou vaši dlouhodobé prosperity. Precizní výroba dílů, pečlivá montáž a důsledná kontrola kvality jsou přítomny při vzniku kteréhokoliv z našich výrobků.  více »

Jaké komodity balíme?

Káva, luštěniny a obilniny, Cukr a sůl, Těstoviny, Kusové koření, Mleté koření, Práškové nápoje, Potraviny v prášku, Granulované instantní nápoje, Suché plody a sušené ovoce, Cukrovinky, Cereálie a extrudáty, Tekutiny a pasty...více »

Balení do sáčků

Jak uchovat potraviny čerstvé, když je nespotřebujete najednou?
Kromě odolnějších materiálů se stále více prosazují nové technologie především v oblasti systémů opětovného uzavírání obalů. Na našich balicích strojích vyrábíme různé typy sáčků, které lze rozšířit o sekundární systémy uzavírání. Systémy opětovného uzavírání sáčků.  více »

Dávkovače...

Dávkovače jsou sice doplňkovým, ale nezbytným zařízením k balicím strojům.
Spolehlivě naplní zbožím sáčky, které balicí stroj zavaří nebo uzavře v horní části.  více »

Zapečeťte si svou pochoutku!

Uzavírání pomocí speciální etikety se aplikuje na stojací sáčky s plochým dnem typu C, F a tzv. špalíčkových sáčků typu E a F/E. V některých případech může mít etiketa i funkci pečeti. Na vertikálních balicích strojích je pomocí aplikátoru etiket možné umístit etiketu do libovolného místa sáčků. Provedení etikety je podle jejího umístění na sáček buď jednovrstvé, nebo dvouvrstvé s různou intenzitou přilnutí.  více »