Menu
The best way to pack your product
BestPack

The best way to pack your product

Vertikální balicí stroje jsou určeny pro balení komodit do plochých sáčků a různých typů stojacích sáčků. Sáčky stroj formuje z role fólie. Směr pohybu fólie po tubusu balicího stroje je vertikální – shora dolů. Vertikální balicí stroje pracují v krokovém nebo kontinuálním pracovním režimu a jsou konstruovány pro střední až vysoké výkony.

Charakteristika

V-250 je kompaktní, snadno ovldatelný stroj optimálních rozměrů, konstruovaný pro vysoký výkon plnění sáčků s kapacitou až do 6,5 litrů.

Model V-450 byl vyvinut s konceptem flexibility na pokrytí projektů, vyžadující plnění do velkých pytlů s velkou kapacitou a velkým objemem, s důrazem na zachování nízké výrobní ceny.

Flexibilní variabilní cyklus, zajišťuje optimální účinnost, dostupnost a kvalitu všech funkcí i za horších pracovní podmínek.

Nový systém tlakového ovládání čelistí, zaručuje optimální výkon stroje ve vztahu k formátu, materiálu a výrobků ve vztahu k dávce.

Technologie balení - fólie

Permanentně antistatická fólie Běžné plastové fólie často generují elektrostatický výboj (ESD). Ten omezuje využitelnost těchto fólií jako obalového materiálu pro mnohé aplikace.  více »

Kvalita v našich rukách

Kvalita rozhoduje o úspěchu. Kvalitní stroje jsou zárukou vaši dlouhodobé prosperity. Precizní výroba dílů, pečlivá montáž a důsledná kontrola kvality jsou přítomny při vzniku kteréhokoliv z našich výrobků.  více »

Jaké komodity balíme?

Káva, luštěniny a obilniny, Cukr a sůl, Těstoviny, Kusové koření, Mleté koření, Práškové nápoje, Potraviny v prášku, Granulované instantní nápoje, Suché plody a sušené ovoce, Cukrovinky, Cereálie a extrudáty, Tekutiny a pasty...více »

Balení do sáčků

Jak uchovat potraviny čerstvé, když je nespotřebujete najednou?
Kromě odolnějších materiálů se stále více prosazují nové technologie především v oblasti systémů opětovného uzavírání obalů. Na našich balicích strojích vyrábíme různé typy sáčků, které lze rozšířit o sekundární systémy uzavírání. Systémy opětovného uzavírání sáčků.  více »

Dávkovače...

Dávkovače jsou sice doplňkovým, ale nezbytným zařízením k balicím strojům.
Spolehlivě naplní zbožím sáčky, které balicí stroj zavaří nebo uzavře v horní části.  více »

Zapečeťte si svou pochoutku!

Uzavírání pomocí speciální etikety se aplikuje na stojací sáčky s plochým dnem typu C, F a tzv. špalíčkových sáčků typu E a F/E. V některých případech může mít etiketa i funkci pečeti. Na vertikálních balicích strojích je pomocí aplikátoru etiket možné umístit etiketu do libovolného místa sáčků. Provedení etikety je podle jejího umístění na sáček buď jednovrstvé, nebo dvouvrstvé s různou intenzitou přilnutí.  více »